O mnie

Chociaż cały Internet dąży do antyanonimowości, to ja chętnie pozostanę anonimowy. Wystarczy, że mam na imię Paweł, pewnie i tak zapomnisz. Na blogu podpisuję się jako "90-ty", gdyż nie zależy mi na rozpoznawalności, nie mam zamiaru sprzedawać poradników, planerów ani kubeczków ze swoją podobizną. Nie przejmuję się znikomą liczbą obserwujących na Instagramie. Piszę, bo lubię.

Mieszkam w Łodzi na Bałutach i stąd będzie płynął mój przekaz. Chociaż jestem przyjezdny, to Łódź w pewien sposób mnie ukształtowała przez prawie 10 lat mieszkania tutaj. Lubię pomarudzić, ale jestem szczery i dostrzegam detale, które potrafią uprzyjemnić życie. O tym będzie mniej więcej ten blog. Urodziłem się w roku 1990, więc obserwuję bacznie, jak nasz kraj wyzwala się z okowów socjalizmu i stara naśladować zachodnią Europę. Dziecko demokracji i rewolucji technologicznej, bo seksualna mnie jakoś ominęła. Interesuje mnie człowiek i jego wszelkie wytwory - od zachowań ulicznych po myśli uwydatnione w sztuce. O tym też będzie ten blog.

Sceptycyzm i minimalizm, to wartości, które pozwalają mi nie zwariować w świecie przeładowanym ładnymi obrazkami i tkliwymi historyjkami. Unikam sprzedawców marzeń, sukcesu i gadżetów sygnowanych własnym nazwiskiem.

Jeżeli chcesz podzielić się ze mną swoimi myślami, nie krępuj się. Od pochwał nie przewraca mi się w głowie, a obelgami się nie przejmuję. Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana. Komentarze nie są moderowane, a formularz kontaktowy jest na samym dole strony. Mój adres mailowy to meechanpol@gmail.com